Web sitesi fiyatları

Web sitesi fiyatları ve özellikleri bakımından yaptırırken en önemli adım beklentilerinize karşılık verecek tasarım ve kodlama kısmına karar vermektir.Genel olarak web sitesi tercih edilirken dinamik bir web sitesi mi? Yoksa Statik bir web sitesi mi istediğinize karar vermeniz gerekir. Her yapının kendine göre artı ve eksilerini yanı sıra sizin gönlünüzde yatan ve ihtiyacınızı çözecek olan web sitesi yapısına karar vererek kısa süre zarfı içine bu konuyu aydınlığa kavuşturmanız gerekir. Zira web sitesi fiyatları genel anlamda bu seçime göre belirlenmektedir.

web sitesi fiyatlari

Küçük bir fikir vermesi açısından firmanız için düşündüğünüz sitede sadece firmanızın tanıtımı, kurumsal kimliğiniz ile ilgili bilgilendirme ve iletişim bilgilerinizi içeren bir web site tasarımı istiyorsanız. Ve haber, kampanya, yeni ürün veya müşteri anketleri v.s. gibi beklentileriniz yoksa sizin için uygun alan web sitesi statik web sitesidir.

Şayet aklınızda firmanızın haberlerini, kampanya ve yeni ürünlerinizi sürekli olarak güncellemek ve bunları da anlık olarak müşterilere sunmak istiyorsanız sizin için uygun olan web sitesi ise dinamik web sitesidir. Bu web sayfaları aracılığı ile bir yönetim paneline sahip olursunuz ve tüm sitenizi istediğiniz şekilde yapılandırabilirsiniz.

Web sitesi nasıl yapılır ve web sitesi ne kadar sürede yapılır?

Html olarak adlandırdığımız programlama dili ile oluşturulur. Sayfalar manuel elle yapabileceğiniz gibi frontpage vede dreeamweaver gibi benzeri programlarla da yapabilirsiniz. Sitenin tasarım,kodlama ve içerik kısmı sitenin ne kadar sürede yapılacağını belirtir. Ortlama statik bir web sitesi 7 ile 15 gün arasında yapılır. Ancak size özel dinamik yapıda bir web site yazılımı istemeniz durumunda bu süre 2 aya kadar çıkmaktadır. Buda web sitesi fiyatları konusunda belirleyici bir rol oynamaktadır. Kurumsal site fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçerek daha net bir bilgi alabilirsiniz.

Web sitesi ücretleri ve teslim süresi

Aşağıda kısaca paketlerin genel özelliklerini bulabilirsiniz. Bu paketlerde ücretleri ve teslim süresini bulabilirsiniz.

Profesyonel web sitesi fiyatları : (kurumsal site fiyatları)

Profosyonel siteler genellikle kurumsal orta ölçekli ve kobilerin istediği tarzda sitelerdir. Bu paket içerisinde içeriği kendiniz değiştirip,yazı ve ürün ekleyip silebilirsiniz.Genel olarak web sitesi fiyatı 1.500 tl ile 2.500 tl arasında değişmektedir.

Flash web site Fiyatı :

Sitenizde görselliğe hareketli flash animasyonlardan oluşmasını istiyorsanız bu paket tercih edilmelidir. Web sitesi fiyatı 2750 TL-3.500 TL arasında değişmektedir.

Ekonomik Fiyatlı Siteler :

Ekonomik fiyatlı siteler genellikle 600 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. Bu sitede içerikler müşteri tarafından girilir ve Word kullanmayı bilmesi yeterlidir.

Kodyaz.NET Ana Sayfasına Dön