Web Design Services

Çevrimiçi Şirket Durumu ve Analizi

Başarılı bir dijital strateji, hedeflerinizin ve web sitenizin doğru bir şekilde analiz edilip hazırlanması ile mümkündür.

Tam Şirket Analizi

Kapsamlı şirket analizi ve denetimi sektör içindeki konumunuzun net bir şekilde anlaşılması için web sitenizin ve pazarlama kampanyalarınızın araştırmasını içeren şirket analizidir. Bu analiz çalışması sonucunda rakipleriniz karşısında şirketinizin pazar içinde ki konumu belirlenmiş olur.

Kapsamlı bir denetim, web sitenizin performansını etkileyen olası engelleri düzeltmeyi ve denetlemeyi içerir. Ayrıca dijital pazarlama çalışmalarının temelini oluşturmanıza yardımcı olur. Kapsamlı Şirket Analizi iş ihtiyaçlarınızı ve hedeflerini destekleyen kapsamlı tasarım önerileri, içerik pazarlama stratejileri ve bir uygulama planı sunar
Ayrıca kişiselleştirilmiş pazarlama kampanyaları için önemli bir rol oynayan amaç ve hedefleri tanımlamanızda size rehberlik eder.

Effective Web Development Solutions

Çevirim içi faaliyetler için amaç ve hedefleri belirlerken müşterilerimizle fikir alışverişi yapıyoruz. Kodyaz.NET işletmenize doğru bir analiz yapabilmek için müşteri potansiyelinizi ve rekabet ettiğiniz firmaları geniş bir yelpazede test araç, kaynak ve tekniklerini kullanarak analiz eder. Analiz ve denetim sonunda, sonraki adımlar hakkında açık ve bilinçli öneriler içeren bulgularımız hakkında kapsamlı bir rapor hazırlayıp sizlere sunuyoruz.

Sürekli Performans Stratejisi

Sizlere raporlarımızı sunarken tam bir şeffaflık içerisinde sunuyoruz. Yaptığımız işlerin performansını arttırmak için sürekli çalışıyoruz.

Proje Hareket / Aktivite Analizi

Kurumsal teknolojiler ile projenin sonucunda sergilenecek davranışları önceden optimize ederken, aynı zamanda projelerin verimli bir şekilde sonuçlanması için planlar yapıyoruz. Tüm müşterilerimize her iş ihtiyaçları ve ticari hedeflerini karşılamak için mümkün olduğunca etkili olması için özel stratejiler geliştiriyoruz.

Effective Web Development Solutions

Gerçek zamanlı analiz hizmeti sunuyoruz, sayfa analizi, piyasa analizi, içerik denetimi, rakip denetimi, müşteri denetimi ve etki analizi. Ayrıca başarı için kişiye özel strateji özellikleri ve işlevselliği ön planda tutmaya çalışırken, aynı zamanda kullanıcıların ihtiyaçlarını anlamak için etkili bir yöntem olan “saygınlık” oluştururuz. Kullanmış olduğumuz analizlerin kullanışlı özelliklerinden bazıları: Özel filtreler, otomatik görevler, olay izleme, özel görünümler, dönüşüm oranları, ziyaretçi akışı ve hedeflerin denetimi gibi özellikler.

21

Firma Analizi

12

Pazar Analizi

16

İçerik Denetimi

10

Müşteri Denetimi

13

Durum İzleme

15

Sayfa İçi Analiz

Web Tasarım Projelerimiz

Tüm Projelerimiz

Bize projenizden bahsedin !

Size yardımcı olmak ve rehberlik etmekten memnuniyet duyarız.

Yenilikçi teknoloji ve akıllı tasarıma dayalı, mükemmel, rakipsiz ve etkileşimli bir deneyime sahip olmaya hazır mısınız?