Mobile Marketing Services

Mobil Programlama

Sadece web sitesi ve masaüstü yazılımlar ile sınır kalmayın. Müşterilerinize akıllı telefon ve tabletler de hizmet vermeye devam edin.

Günümüzde mobil cihaz kullanıcı sayısı büyük bir hızla artmaktadır. Mobil internet bağlantı hızının (3G/4.5G), yerel internet hızına rakip olmaya başlaması ile şirketlerin mobil yazılım ihtiyaçları kaçınılmaz olmuştur. Kodyaz.NET mobil yazılım konusunda yeterli deneyimi ile tüm mobil platformlarda (Android ve ios) şirketlerin ihtiyaçlarına uygun mobil yazılımlar üretmektedir. Özellikle pazar payının çoğunluğuna sahip Android / IPhone / IPad platformunda uygulama geliştirme çalışmalarına hızla devam etmekteyiz.

Amacımız projelerimizde müşterilerimizin uygulamalarına mobil pazarın tümüne başarıyla ulaştırabilmektir.

Günümüzde kurumların, ürün ve hizmetlerini müşteri kitlesine en kolay ve hızlı yoldan ulaştırabilmesi en önemli ihtiyaçlardan biridir. Bu nedenle mobil teknolojiler ve akıllı cihazlar online dünyada kolay erişimin anahtarı haline geldi. Mobil cihazların ortaya çıkışı ve hızla yaygınlaşmasıyla birlikte bulut servislerinin de hızlı gelişimi yeni bir mobilite çağının ortaya çıkmasına yol açtı.

Kodyaz.NET olarak mobil yazılım ve tasarım ekibimiz ile kurumsal şirketlerin operasyonlarını bu yeni çağa adapte edebilmelerine olanak sağlıyoruz. Sağladığımız çözümler ile şirketlere, üretkenliklerini ve verimliliklerini arttırmalarını, maliyetlerini düşürmelerini, zaman ve mekândan bağımsız olarak bilgiye ulaşabilmeleri konusunda yardımcı oluyoruz.

Mobil programlamaya ek olarak web sitelerinin mobil cihazlarda uyumlu olarak çalışması noktasında firmalara destek sunuyoruz.

Mobil web siteler (Mikro Site) ile daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.

Mobile Kullanıcılar

Mobil yazılımları ile sadece bilgisayar başındaki değil anlık olarak dünyanın her yerindeki kullanıcılara erişirsiniz.

Ekonomik Bir Çözüm

Mobil yazılımlar ile ekonomik bir kazanım elde edersiniz. Yıllık ücret, hosting, domain vs. ücreti yoktur.

SMS Kampanyaları

SMS kampanyaları sahil olmak üzere müşterilerinize anlık bildirimler sunarak sürekli etkileşim halinde olun.

Çalışmalarımız

Tüm Projelerimiz

Bize projenizden bahsedin !

Size yardımcı olmak ve rehberlik etmekten memnuniyet duyarız.

Bir mobil yazılım ihtiyacınız  veya mobil pazarlama stratejisine ihtiyaç duyuyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin. Kodyaz.NET olarak Size rehberlik etmekten memnuniyet duyarız.