Web Development Services

Sosyal Medya Pazarlama Hizmeti

Etkili bir sosyal medya stratejisi, işinizi büyütmenize yardımcı olmanın yanında sosyal varlığınızı korur ve müşteriler ile etkili iletişimler kurmanıza yardımcı olur.

Sosyal Medya uzmanlarımızın sunmuş olduğumuz hizmet ile iş hedeflerinizin için hedef kitlenin belirlenir, ilgi çekici ve paylaşıma layık içerikler oluşturulur ve sonuç olarak online varlığınızın tüm yönleri ile sosyal medya ortamlarında devam eder.

Sosyal medya pazarlaması (social media marketing) aslında geleceğin en etkili pazarlama yöntemlerinden birisi diyebiliriz. Sosyal Ağlar (Facebook, Twitter, Linkedin, Google Plus, flickr vs.) üzerinden pazarlama stratejilerinin bütününe sosyal medya pazarlaması diyebiliriz.

Ürününüzü ya da hizmetinizi sosyal medya siteleri, ağları üzerinde tanıtılması ve satışlarının yapılması, marka bilinirliğinin artırılması, kampanya ve haberlerin duyurulması ve dikkat çekilmesi için yürütülen pazarlama yöntemidir.

 

Marka İzleme

Yapmış olduğumuz incelemeler neticesinde firmanızın ve markanızın müşterilerde oluşturduğu algıyı size sunarız.

Sosyal Medya İçerikleri

Facebook, Twitter veya Pinterest gibi sosyal medya ortamlarına paylaşılan içerik kısa bir süre içinde trafiğinizi artırabilir. Uzmanlarımız markanız için en uygun içerik ve platform türünü belirlemek için size yardımcı olabilir.

Sosyal Medya Yönetimi ve Raporlama

Ekip olarak sizin adınıza tüm sosyal medya süreçlerini yöneterek sizlere düzenli raporlar sunabiliriz.

Kurulum ve Özel Profil Tasarımı

Firmanızın için tüm sosyal medya hesaplarınızı etkili ve ilgi çekici bir sosyal medya profili ile oluşturuyoruz.

Bize biraz projenizden bahsedin

Sizlere daha iyi yardımcı olabilmemiz için bize projeniz hakkında biraz bilgi verin.

Bize projenizden bahsedin ve hemen başlayalım !

Ekibimiz firmanızın sosyal medya pazarlama, SEO ve online tanıtım ile gerçek potansiyelini açığa çıkarmaya yardımcı olabilir!

Projelerimiz

Tüm Projelerimiz