Pay Per Click Management

Pay Per Click (PPC) Tıklama Başına Ödeme

Tıklama Başına Ödeme anında bir etkiye sahiptir ve büyük arama motorlarında ilk sırada/sayfada yer almanızı garanti eden bir sistemdir. Eğer yeni bir web siteniz varsa PPC reklam yönetimini seçerek rakiplerin önüne geçmeniz mümkün.

Kampanya stratejilerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve piyasa durumunu karşılamak üzere tasarlanmıştır. Arama Reklamları, Video Reklamları, Görüntülü Reklamlar ve Sosyal Platform Reklamları gibi reklam seçenekleri içerir. Bu reklam yönetiminde reklam ücreti tamamen sizin kontrolünüzdedir.

PPC reklamlarının takibi çok önemlidir. Bunun için önerebileceğimiz yazılım ise google analytics. Reklamlarınızın seyrini izlemek için piyasada yer alan en iyi yazılım olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yazılım ile doğru hedef kitleye ulaşıp ulaşamadığınızı, kelime gruplarının doğruluğunu ve müşterilerinizin sizleri nasıl bulduğunu öğrenebilirsiniz.

Her zaman için ilk çalışma olumlu sonuçlar vermeyecektir. Çünkü ayıklamanız ve eklemeniz gereken anahtar kelimeler olacaktır. Tıklama başına maliyetler zamanla daha da iyileşecektir. O nedenle bu tür reklam yöntemlerinde verim genellikle 2. aydan sonra daha belirgin olarak gözlemlenir. Bu süreçlerin tamamını sizin adınıza yönetip detayları raporları sizlere sunuyoruz.

Ücretli Arama Reklamı

Bütçenizi en iyi şekilde yapılandırarak sadece belirli anahtar kelimelere ve hedef kitleye harcayabilirsiniz.

Özel Site Reklamları

Hedef kitleniz olan müşterilerin takip ettikleri popüler sitelerde reklam vermeniz için size en uygun siteleri öneriyoruz.

Sosyal Medya Reklamları

Firmanız, markanız veya ürünleriniz hakkında bir farkındalık mı yaratmak istiyorsunuz? Sosyal medya reklamları ile müşterileriniz ile iletişime geçin.

Görüntülü Reklamlar

Özellikle müşterilere görsel olarak sunduğunuz bir ürününüz varsa bu reklam hizmet tam size göre. Ürünlerinizin görsel çekimleri ile müşterilere ulaşın.

Video Reklamlar

Sizlere yaratıcı tanıtım videoları hazırlayarak ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize etkili bir biçimde sunuyoruz.

Google AdWords, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter ve YouTube'da ödüllü kampanyalar oluşturmak için yeterli deneyimi kodyaz.NET size rehberlik etmekten memnuniyet duyar.

Projelerimiz

Tüm Projelerimiz

420

PPC Reklamı

213

Ücretli Reklam Araması

17

Video Reklam Projesi

141

Görüntülü Reklam Kampanyası

98

Başarılı Özel Site Seçimi

315

Sosyal Reklam Projesi

Bize projenizden bahsedin !

Size yardımcı olmak ve rehberlik etmekten memnuniyet duyarız.

Reklamlarınızdan maksimum verimi almak için daha fazla vakit kaybetmeyin ve hemen bizimle iletişime geçin.