Digital Consultancy Services

Dijital Strateji Danışmanlığı

Markanızın geleneksel stratejisine, motto’suna (sloganına) uygun, çatı fikri ve know-how kazandırma amacı olan, rakip analizlerinin de yer aldığı dijital strateji danışmanlığı hizmeti.

Kodyaz.NET internet, sosyal medya ve mobil ortamlarda markanızın atacağı her adımda, dijital strateji danışmanlığı hizmeti ile yol gösterici rol oynar. Farklı dijital mecraların imkanları en iyi şekilde kullanılarak markanın hedef kitlesiyle en uygun dilde iletişime geçmesi sağlanır. Dijital kanallardaki aksiyonlar, ölçülebilir değerler incelenerek raporlanır. Bu veriler üzerinden yapılan analizler markanın dijital denizde yönünü bulmasına yarar.

Markanın bulunduğu sektörün, pazarın ve mevcut rakiplerin dijital kanallar kullanılarak analiz edilmesi, benchmark ve SWOT analizlerinin oluşturulması ile markanın dijital duruşu kurgulanır. Dijital alanlardaki yeni imkanlar (işbirliği ve yatırım fırsatları, sektörel trendlerin değerlendirilmesi, yeni iletişim kanallarında markanın temsili vs.) markaya düzenli olarak bildirilir.
Hizmetinizi veya ürününüzü, müşteri hedef kitlenizi belirleyerek en hızlı şekilde pazarlamak ve müşterilerinizle olan iletişiminizi yönetmek üzere online ortamda sosyal medya içerik üretim sürecinizi hem yönetiyoruz hem de bu konuda danışmanlık veriyoruz. Danışmanlığımızın size göre olup olmadığına karar vermek için ücretsiz sosyal medya analizi talep edebilirsiniz.
Effective Digital Consultancy Strategy

Gelecek 10 yıllık pazarlama planınızı oluştururken sosyal medyanın konumunu da düşünün ve kendinize şunları sorun;

  • Pazarda şu anki konumum ne?
  • Müşterilerim internette beni nasıl algılıyor?
  • Müşterilerim yorum yapmak ya da memnuniyetlerini dile getirmek için şirketime 7×24 ulaşabiliyor mu?
  • Rakiplerim ne düşünüyor ve ne diyor gerçekten biliyor muyum?
  • Müşterilerimin ilgisini ne kadar çekebiliyorum?
  • Müşterilerimi memnun edecek nasıl bir değer sunuyorum ve bu değerden onları gün be gün, sürekli, tekrar etmeden nasıl haberdar ediyorum?

Unutmayın, sosyal medya bir araçtır. Amaç ise markanızın hedefinde gizlidir. En önemlisi, neden marka olarak sosyal medyada olduğumuzun cevabını net bir şekilde vererek bu amaca koşarken sosyal medyayı efektif bir şekilde kullanmaktır. Evet, bugün sosyal medya en popüler araçtır. Fakat yarın başka bir şey çıkabilir ve sosyal medya eski popülaritesinde olamayabilir. Bu noktada sosyal medyayı dijital marka yönetiminin bir yelpazesi olarak görüp, geleceği sürekli takip ederek, özümseyerek kendimizi her zaman değişime en hızlı şekilde açık halde tutmalıyız.

Effective Digital Consultancy Strategy

Çalışmalarımız

Tüm Projelerimiz

Bize biraz projenizden bahsedin

Sizlere daha iyi yardımcı olabilmemiz için bize projeniz hakkında biraz bilgi verin.

Markanız, itibarınız için sosyal medyanın sunduğu fırsatları öğrenmek isterseniz başvuru formunu doldurun size özel analizimizle sosyal medyayı daha doğru tanıyın ve fırsata dönüştürün.