Web Design Services

Ortaklık Yönetimi

Reklamı veren kuruluş, reklamı yayıncısı ve müşteriler arasındaki ilişki satış ortaklığının temelini oluşturmaktadır.

Satış ortaklığını en basit şekilde bir web sitesi sahibi veya yayımcının belirli komisyon karşılığında sizin sitenizin veya markanızın reklamını yaparak satışlara katkı sağlaması olarak tanımlayabiliriz. Sözleşme imzalamış olduğunuz firmanın yayım kanalları aracılığı ile gerçekleştireceğiniz her satış işlemi için satış ortağınıza belirli bir komisyon ödersiniz. Bu sistem çevrimiçi olarak otomatik bir şekilde de gerçekleşebilir. Siz firma olarak sadece sisteminiz üzerinden satışlarınızı kontrol edersiniz. 

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Tıklama Başına Ödeme Sistemi (PPC) kampanyaları, E-Posta Pazarlama destek ödemesi ve ortaklık kampanyaları birlikte olduklarında perakende satışlar ve hizmet sektörleri için en uygun sonuçlar verir.

Yayıncı olarak Affiliate sisteminde görev üstlenen bu platformlardan "Fiyat karşılaştırma" sitelerinin geçmişi ülkemizde 10 yıla dayanıyor. Özellikle elektronik ve ev eşyaları gibi ürünlerde iyi sonuçlar veren fiyat karşılaştırma siteleri, moda, yaşam stili gibi sezonluk sirkülasyonun yüksek olduğu ürün gruplarında ise çoğunlukla verimli olamıyor...

Moda ve giyim ürünlerinin internet üzerinden satışın yaygın olmadığı senelerde yaygınlaşan fiyat karşılaştırma siteleri, görselliğe önem veren moda müşterisine hitap edemeyince, bu alandaki boşluğu yine Ortaklık Yönetim sisteminin bir diğer üyesi toplayıcı olarak adlandırılan, birden fazla siteden ürünleri tek bir sitede gösteren yapılar doldurdu.

14

Satış Ortaklığı Kampanyası

14

Ortaklık İzleme

8

Yeni Ortaklık

9

Ortaklık Ağlarının Seçimi

3

Ortaklık Ödül Programı

9

Banner Tasarımı

Çalışmalarımız

Tüm Projelerimiz

Kodyaz.NET'in uzman ortaklık yönetimi ekibi markanızı ve ürünlerinizi daha anlaşılır ve rekabetçi hale getirmeyi ilke olarak benimser. Size en uygun çoklu ağlar ve yayıncılar ile bağlantı kurmamızı sağlamak için gerekli teknik ve stratejiyi içeren bir yol haritası çizeriz. 

Güvenilir bir ödül sistemi oluşturmak, markanıza olan bağlılığı ve güveni artıracaktır. Biz başarılı bir kampanyanın karşılıklı güven oluşturmaya dayalı olduğuna inanıyoruz. Bunun için profesyonel ekip arkadaşlarımız çalışmalarını hedef odaklı yürüterek marka güvenilirliğinizi artıracak, size kesin sonuçlar vermek için kampanya stratejilerinizi geliştirecektir.

Bize projenizden bahsedin !

Ortaklık Yönetimi Programında size yardımcı olmak ve rehberlik etmekten memnuniyet duyarız.

Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi Ortaklık Yönetimi kapsamında pazarlamak için geç kalmış sayılmazsınız. Bizimle iletişime geçerek bu fırsatı yakalayabilirsiniz.