Local Seach Optimization Services

Yerel (Bölgesel) SEO

Satışlarınız sadece belirli bölgelerde ise size mükemmel sonuçlar verecektir. İl/İlçe ve hatta kendi mahallenin bazında ürünlerinizi sergileyebilirsiniz.

Yerel SEO markanızın ve ürünlerinizin belirlemiş olduğunuz hedef kitleye ulaşması noktasında size kısıtlanmış bir arama ağa sunmaktadır. Eğer yerel bir işletmeye sahipseniz web siteniz için Yerel SEO çalışması sizin için etkili sonuçlar doğuracaktır.

Örneğin firmanız bir Ankara firması ve ürünlerini sadece Ankara bölgesinde ki mağazalarında satmaktadır. Bu durumda internet üzerinde sadece Ankara bölgesindeki kullanıcılara erişebilmeniz mümkün. Böylece farklı bölgelerdeki firmalar ile rekabet etmeniz gerekmez. Bu aynı zamanda reklam giderlerinizin düşmesi anlamına gelmektedir.

Lokasyon bazlı optimizasyon, diğer pazarlama yöntemlerinden farklı olarak hedef kitleniz üzerinde neredeyse %100′lük bir isabet tutturur. Dilerseniz yerel satışlarınızı haritalar ile de destekleyerek müşterilerinize Google Haritalar ile de bölgesel olarak ulaşabilirsiniz.

32,8%

Online Satış Artışı

56,48%

Toplam Gelir Artışı

148%

Organik Trafik Artışı

46%

Mobil Trafik Artışı

Effective Local SEO Solutions

Unutmayın! Yerel SEO çalışması sadece masaüstü bilgisayarlar da değil aynı zamanda mobil cihazlar ve tabletlerde de geçerlidir. Amacımız diğer yerel satış yapan firmalar arasında sizi seçkin bir firma yapmaktır.

Bizim amacımız web siteniz aracılığı ile önemli ölçüde karlılığı artıracak hedef kitlenizi çekmektir. Ekibimiz sizin kolay bir şekilde erişilebilir olmanızı, müşterilerinize doğru ve ihtiyaca yönelik ürün ve çözümler sunmanızı ve haritalar üzerinde varlığınızın bilinmesini sağlar.

Effective Web Development Solutions

Projelerimiz

Tüm Projelerimiz

Bize biraz projenizden bahsedin

Sizlere daha iyi yardımcı olabilmemiz için bize projeniz hakkında biraz bilgi verin.

Online pazarlama bütçeniz ile en iyi sonucu almak ve rakiplerinizin önünde geçmek için bize hemen ulaşabilirsiniz.