Web Development Services

Arama Motoru Optimizasyonu ve Pazarlama

SEO (Yani Arama Motoru Optimizasyonu) firmalara etkili bir arama stratejisi sunarken bunun yanında reklam maliyetlerini düşürerek etkili satışlar yapmasını sağlayan yapısal bir çözümdür.

Temel Arama Motoru Optimizasyon hizmetlerimiz; Organik Arama, Site-İçi SEO, Link Yapısı, Kelime Araştırma, Strateji Geliştirme ve Faaliyet Raporları şeklindedir.

Organik Arama

Herhangi bir reklam ücreti ödemeden zaman içerisinde web sitenizin belirli anahtar kelimelerde üst sıralara çıkması için yapılan  çalışmadır. Bu süreç hizmetinin temel amacıdır.

Sayfa İçi SEO

Web sitenizin gözden geçirilerek arama motorlarına uygun hale getirilmesidir. Title, Description ve Meta Tag larının yeniden düzenlenmesini içerir.

Link Yapısı

Bu stratejisinin belkide en önemli parçası, arama motorlarının en çok  dikkat ettiği link yapınızın anahtar kelimelere uygun olarak düzenlenmesidir.

Arama Motoru Optimizasyonu kavramı, günümüz şartlarında yayında olan bütün web sayfalarının yöneticilerinin arama motorlarında özellikle de Google’da keşfedilebilir olması için mutlaka bilgi sahibi olması gereken bir kavramdır. Ancak bazen sadece bu kavramını terim anlamını bilmek yeterli olmuyor. Rakiplerinize istinaden popüler arama motorlarında başarılı olmak için bütün kurallarına hakim olmak gerekir.

Kurumsal SEO danışmanlığında amaç sunmuş olduğunuz ürün yada hizmeti müşterilerinizin ulaşabileceği şekilde pazarlamak yani Google, Yandex, Yahoo gibi arama motoru sitelerde 1. sayfada sergilemektir. Kurumsal danışmanlık hizmeti ile daha çok ziyaretçi, daha çok müşteri ve daha çok satış yapabilir yada hizmet sunabilirsiniz. Sizlerin web sitelerine çok büyük artılar katacak olan kurumsal danışmanlığı, geri dönüşümü yüksek oranlara sahiptir.

83%

Organik Trafik Artışı

42%

Üst Sıraya Çıkış

38%

Oturum Süresinde Artış

21%

Sayfa Başına Açılan Ooturum Artışı

Anahtar Kelime Arama ve Strateji

Güçlü bir sayfa yapısı için en önemli unsurlardan biri doğru ANAHTAR KELİMEyi seçebilmektir. Arama motorlarında arama trafiğinizi arttırmak için sizinle birlikte sektörde geçerli  anahtar kelimeleri beraber belirliyoruz.

Faaliyet Raporları

Sizlere yaptığımız çalışmalar ile ilgili olarak düzenli faaliyet raporları sunuyoruz. Bu raporlar web site performansını değerlendirmeniz için detaylı açıklamalar ve kıyaslamalar içerir. Böylece almış olduğunuz hizmetin karşılığını net bir şekilde görebilirsiniz.

Projelerimiz

Tüm Projelerimiz

Bize projenizden bahsedin !

Size yardımcı olmak ve rehberlik etmekten memnuniyet duyarız.

Profesyonel SEO Uzman ekibimiz başarılı bir iş ortaklığı için mükemmel bir ortaktır. Hemen teklif alarak bu profesyonel ekip ile tanışabilirsiniz.