Web Design Services

Web Tasarım Hizmeti

Günümüz şartlarında web sitesi bir ihtiyaçtan öte zorunluluk halini almıştır. Web sitesi tasarımı sadece internet ortamında bulunmak amacıyla değil direk ve/veya dolaylı yoldan müşteri kazanmak, prestij sağlamak ve satış yapmak amacıyla kullanan firmalar artmıştır.

Kendinizi tanıtmanız için müşterileriniz ikinci bir şans vermeyebilir.

Dijital dünyada, ilk izlenim oldukça önemlidir ve başarının anahtarı etkileyici bir web tasarımıdır. Kullanıcılar estetik web siteleri ile kolay gezebildikleri sitelere daha çok güvenmektedirler. Firmanızın kurumsal yapısı için profesyonel web sitesi kaçınılmazdır.

Marka ve Logo Tasarımı

Broşür Dergi Tasarımı

Mobil Uygulama Tasarımı

İnternet dünyasındaki bu rekabetçi ortamda kodyaz.net olarak web tasarımı hazırlarken yılların verdiği deneyimi müşterileriyle ortak çözümler geliştirerek paylaşmaktadır. Web tasarımı hazırlarken güncel teknolojiyi uygun fiyatlarla müşterilere sunmak hedefi kodyaz.net ´in kuruluş amaçlarından olması sebebiyle web tasarımı fiyatları konusunda kobilerle beraber büyük ölçekli kuruluşlara da hizmet verebilmektedir. Tasarımı oluşturulmadan önce mutlaka müşteri beklentilerini içeren bir brief alınarak bu doğrultuda sitenizin hedef kitlesi göz önüne alınarak tarayıcı uyumlu, kolay kullanımı olan ve en önemlisi arama motoru dostu yazılım alt yapısına sahip web tasarımı hazırlanır.

Web tasarımı örnekleri isteyen müşterilerimize 3 adet farklı web tasarım seçeneği ile sunum yaparak en beğendiği tasarım üzerinden web sitesi çalışmalarına devam edilir. İyi & kaliteli Web tasarımı konusundaki iddiamızı web tasarımı için müşterilerimizden yazılı onay alıncaya kadar devam ediyor. Web sitesi fiyatları (Web tasarım fiyatları) belirlemek için ise firmamız hazırlanacak web sitenizin içeriği, fonksiyonları, tasarımı ( responsive web tasarımı, CMS web site, starik web sitesi vb ) gibi özelliklerini dikkate alarak oluşturmaktadır.

Örneğin Bir halı firması için web tasarım fikirleri alabilirsiniz.

25

E-commerce solutions

12

Websites for TOP 500 companies

17

Complex intranets for corporations

97

Popular Facebook applications

74

E-mail marketing strategies

36

Experienced Web Development Ninjas

Ucuz web sitesi ile Ekonomik web sitesi kavramları birbirine karıştırılmamalıdır, Bir web sitesi tasarımı firmanızın kurumsal kimliğini yansıtmalı, ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde ifade etmelidir. Bu şekilde hazırlanmış web tasarımı faydalı ve kazançlı bir web sitesidir.

Web Tasarım Projelerimiz

Tüm Projelerimizi Görün

Bize projenizden bahsedin !

Size yardımcı olmak ve rehberlik etmekten memnuniyet duyarız.

Akıllı tasarım ve yenilikçi teknolojiler ile inanılmaz bir web sitesi deneyimine hazır mısınız?