Web Design Services

Halıcı Web Sitesi

Halıcı Web Sitesi Tasarımı için uygun fiyatlı kaliteli bir çözüm için doğru yerdesiniz. Web tasarımı hakkında yazmadan önce şunu belirtmek gerekir ki burada web sitesi için yazılanların bir çoğu temel konuları içermektedir. Size özel bir web sitesi öncelikle ihtiyaç ve beklentileriniz sizinle görüşülerek kararlaştırılır.

Halıcı Web Sitesi

Halıcı Web Sitesi Tasarımı için uygun fiyatlı kaliteli bir çözüm için doğru yerdesiniz. Web tasarımı hakkında yazmadan önce şunu belirtmek gerekir ki burada web sitesi için yazılanların bir çoğu temel konuları içermektedir. Size özel bir web sitesi öncelikle sizin ihtiyaç ve beklentileriniz görüşülerek kararlaştırılır.

Bir halı firması iseniz Halıcı Web Sitesi tasarımı konusunda tüm diğer hizmetlerimiz içinde geçerli olan taahhütlerimiz geçerlidir. Taahhütlerimiz arasında belirtildiği gibi müşterimiz, beklentisine uygun web sitesi tasarımını onaylayana kadar tasarım çalışmamız devam eder. Web sitesi tasarımı konusunda sizlerin isteklerine uygun bir şekilde SEO uyumlu ( Arama motoru uyumlu ) , özel yazılımlar içeren web tabanlı yazılımlar da yapılmaktadır. İyi bir web sitesinden beklenen çapraz platformu destekleyen responsive (uyumlu) tasarım, evrensel bir altyapı platformu, seo uyumlu kodlama yapısı, rahat kullanılabilir içerik yönetim sistemine sahip olmalıdır. İleride başka bir firma ile çalışmanız durumunda bize bağlılığınız kalmamalıdır. Böylece web sitesi tasarımı noktasında dilediğiniz zaman firma değiştirme rahatlığına sahip olursunuz.

 

Marka ve Logo Tasarımı

Broşür Dergi Tasarımı

Mobil Uygulama Tasarımı

Bir halı firması olarak Halıcı web sitesi yapma yada yaptırma konusunu öncelikle realist bir bakış açısı ile değerlendirmek gerekir. Halıcı web sitesi fiyatı yada seo uyumlu web sitesi yada başka bir beklentiniz varsa öncelikle bu konunun karşılıklı olarak kararlaştırılması gerekir. Sanal ortamda yada eposta yoluyla reklamı yapılan bedava site,ücretsiz web site kurma, yada uygun fiyatlı web sitesi gibi çarpıcı reklamları gördüğünüzde öncelikle bir kez daha düşünmeniz yararınıza olacaktır. Bir halı firması olarak amacınız sadece internet ortamında firma adınızın ve firma logonuzun bulunması mı yoksa Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında modern bir tasarıma sahip, ziyaretçilere istenen içeriği en etkili biçimde sunan web sitesi mi ?

Eğer firma olarak kurumsal bir kimliğe sahipseniz bu kimliği internet ortamına yansıtacak bir web sitesi tasarımı olmalıdır. Web sitesi fiyatları muhakkak ki karar vermede oldukça  önemli bir kriterdir. Bu sebeple bir web sitesi fiyatı aldığınızda nelerin bunlara dahil olduğunu öğrenmek en doğal hakkınızdır.

Kodyaz.NET olarak web sitesi projelerinde standart bir prosedür izlemekteyiz. Ve bu sürecide müşterilerimiz ile paylaşarak şeffaf bir iş akışı oluşturuyoruz.

Web sitesi tasarımı konusunda 15 yılı aşkın tecrübemizle aşağıda bulunan konularda hizmet vermekteyiz, Beklentiniz iyi bir web sitesi ise sizide müşterilerimiz arasında görmekten büyük memnuniyet duyarız.

Web Tasarım Yada Web Sitesi Tasarımı
Web tasarımı sizlerinde bilindiği gibi web tarayıcılar aracılığıyla internet üzerinde görüntülenmesi için hazırlanan grafik ve programlama içeren tasarımsal ve programsal çalışmalarıdır. Her ne kadar Web Tasarım olarak adlandırılsa da aslında bir web tasarımı birçok tasarım dalından farklı olarak birçok teknoloji içinde barındıran bir yapıya sahiptir.
kaliteli web sitesiKaliteli bir web tasarımı güncel altyapıları ile uyumlu ve tarayıcı sorunu olmayan bunların yanında hızlı açışı sürelerine sahip olmalıdır. 
Web Tasarımı konusunda profesyonel bir çalışma için mutlaka W3C ( World Wide Web Consotium ), HTML ( Hyper Text Markup Language ), CSS ( Cascading Style Sheets ) ve Java Script gibi Client tabalı diller yanında Asp.NET, PHP, Java v.s. gibi sunucu temelli dillere ve standartlara da uygun olması gerekmektedir. Ancak bu standartlara ve dillere olan uyumluluk ile bie web sitesi farklı tarayıcı ve cihazlarda uygun şekilde çalışabilir. Eğer mevcutta bir web siteniz var ise sitenizin W3C uyumluluğunu https://validator.w3.org/ sitesinden kontrol edebilirsiniz.

Artık bir klişe haline gelmiş olsa da genel olaral İyi bir Web Sitesi Tasarımı için 6 kural vardır. :
• Web Tasarımının Erişilebilir olması (Yani 7/24 web sitenizin açık kalması. Ki buna en büyük etken hosting kalitesidir. )
• Web Tasarımının Doğru Görüntülenebilmesi (Yukarıda da belirtildiği üzere tarayıcı uyumluluğu oldukça önemlidir. Zira her kullanıcının farklı bir tarayıcı ve çözünürlük kullandığı düşünüldüğünde bu farklılıklara cevap verebilir nitelikte olması gerekir.)
• Web Tasarımının Hızlı Yüklenebilmesi (Arama motoru optimizasyonunun önemli bir ayağınıza web sitesi yüklenme süreleri oluşturmaktadır. Bunun yanında bir web sitesinin açılış süresinin saniyeler bazına çıkmasının kullanıcıları rahatsız edeceği de aşikardır.)
• Web Sitesinin Arama Motoru Uyumlu Olması ( SEO, Arama Motoru Optimizasyonu ki artık neredeyse bir web sitesi tasarımının bile önüne geçmektedir. Zira sanal ortamda ulaşılabilir diğer bir ifade ile bulunabilir olmadıktan sonra dünyanın en iyi web tasarımı size ait olsa ne fayda?)
• Web Tasarımının Kolay Yönetilebilir olması (Standart bilgisayar becerisine sahip bir kullanıcının web sitesi üzerinde işlem yapabilmesi gerekir.)
• Web tasarımının Güncel olması (Yeni teknolojiler ile uyumlu bir alt yapı hem SEO noktasında hem de gelecekteki güvenlik açıklarına maruz kalma noktasında oldukça önemlidir.)

Web siteniz erişilebilir olmalıdır:
web site açılış hızıWeb sitesinizin iyi bir hosting firması üzerinden barındırılıyor ve iyi bir programlama altyapısına sahip olmalıdır. Web sitenizinin kesintisiz olarak ziyaretçilerin erişimine açık olmalıdır. Ziyaretçilerin hangi saat ve hangi bölgeden web sitesini ziyaret edeceği tahmin edilemediğinden her türlü duruma yönelik olarak web sitesinin ziyaretçi erişimine açık olması zorunluluktur. 

Bu konuda gerekiyorsa farklı CDN hizmeti satın alınarak farklı bölgelerden gelecek erişimler hızlı bir şekilde cevaplandırılabilir.

Web sitenizin düzgün gösterilmesi

Web tasarımı gelişen teknoloji, sürekli güncellenen çözünürlükteki ve farklı ölçülerdeki cihazlarda uygun şekilde görüntülenmeli her pixel kullanıcıya eksiksiz sunulmalıdır. Web tasarımı tablet, mobil cihazlar ve PC lere uyumlu bir şekilde görüntülenmesi gerekir. Bu konuda kodyaz.NET olarak en iyi tasarım firmaları ile çalışıyor. Dünya üzerinde kanıtlanmış tasarımları sizlere sunuyoruz. 

Web sitenizin açılış hızı:
Web Tasarımının hızlı görüntülenebilmesi ( Yüklenebilmesi ) hosting alanı, programlama alt yapısı ve tasarım öğeleri ile alakalı kapsamlı bir konudur. Zira bir kullanıcı sitenize geldiğinde uzun bir süre beyaz ekran ile karşı karşıya kalırsa sitenizi terk etmemesi içten bile değil. Web sitesi hızı ilk olarak kullanılan alt yapı, resim çözünürlükleri ve hosting kalitesi ile yakından ilgilidir. Yazılım noktasında ise konusunda ise çoklu SQL sorgulardan kaçınan standartlara uygun bir programlama yapısı ve dili tercih edilmelidir. Ve tabi ki en önemli kriter iyi bir hosting firması üzerinden ihtiyacınızı karşılayabilecek bir hosting paketi tercih edilmelidir. İyi hosting alanı, erişim hızı ve bant genişliği açısından yüksek değerlere sahip hosting alanı olarak ifade edilebilir. Web tasarımı hızını online olarak kontrol ederek gereken iyileştirmeler ile web sitenizin hızını artırmanız mümkündür, web sitesi hız testi için web sitesi hızı ile alaklı hazırlanmış sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Eğer mevcutta bir web siteniz var ve hız değerlerini kontrol etmek isterseniz GTmetrix yada Google page speed sayfalarını ziyeret edebilirsiniz.

Web sitenizin SEO uyumlu olmalı.

arama motoru optimizasyonuGünümüzde Web siteleri en ekonomik ve en etkili pazarlama araçlarından biri olarak kabul edilir. Web tasarımının iyi ve etkili bir pazarlama aracı olabilmesinin yolu ise arama motoru optimizasyonu (SEO) ile sağlanmaktadır. Arama motoru uyumlu veya SEO uyumlu olarak adlandırılan işlem için ülkemizde en çok kullanılan Google arama motorudur. Google arama motoru optimizasyonu için ise google SEO kriterlerini içeren doküman kullanılmalıdır. Bunun yanında KODYAZ.NET olarak web sitelerinizin sadece google arama motorunda değil Yandex ve BING arama motorları ile de uyumlu çalışması için gerekli optimizasyonu sağlıyoruz. Bu konuda ayrıca sizlere rehberli ediyoruz.

 

Web siteniz yönetilebilir olmalı:
Web siteniz aynı zamanda sizin bir gazetenizdir. Sürekliliği olan ve sürekli geliştirilerek kullanılan bir ortam olmalıdır. Hazırlandıktan sonra da web tasarımı üzerinde sürekli olarak düzenleme yapılması bir gerekliliktir. Bu nedenle web sitesinin kolayca kullanılabilen bir yönetim panelinin olması artık bir lüks değildir. Web tasarımı yönetim paneli üzerinden web sitesinde ihtiyaç duyulabilecek her türlü içerik güncellemesi kolayca yapılabilmelidir. Yapılacak güncellemeleri temel bilgisayar kullanım beceresine sahip tüm kullanıcılar kolayca yapabilmeli, ek yada ekstra bir niteliğe kodlama bilgisine ihtiyaç duyulmamalıdır. Kullanmış olduğumuz alt yapı ile dünyada standart haline gelmiş olan responsive bir yönetim paneli sunuyoruz.

 

Web Sitesinin Güncel Olması:
Web sitesi ziyaretçilere eski eksik bilgi sunmamalı güncel bir içeriğe sahip olmalıdır. Buda ancak yönetilebilir bir panel ile sağlanabilir. Özellikle web tasarımlarında haber ve duyurular bölümünde yayınlanan ilanlarda kullanıcıların içeriğin eski olduğu ve bu nedenle de yanlış olabileceği izlenimi uyandırmaktadır. Güncel ve doğru olmayan içerek ziyaretçi sayılarının azalmasına sebep olmaktadır. Aynı zamanda arama motorları içinde önemli bir kriter web tasarımı içeriğinin güncel yani dinamik sürekli değişken bir yapıda olmasıdır.

25

E-Ticaret Çözümü

12

İlk 500 firmada 12 web sitesi

17

Kompleks çözüm

97

Popüler Facebook uygulaması

74

E-Post Stratejisi

36

Web site tasarımı

Ucuz web sitesi ile Ekonomik web sitesi kavramları birbirine karıştırılmamalıdır, Bir web sitesi tasarımı firmanızın kurumsal kimliğini yansıtmalı, ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde ifade etmelidir. Bu şekilde hazırlanmış web tasarımı faydalı ve kazançlı bir web sitesidir.

Web Tasarım Projelerimiz

Tüm Projelerimizi Görün

Bize projenizden bahsedin !

Size yardımcı olmak ve rehberlik etmekten memnuniyet duyarız.

Akıllı tasarım ve yenilikçi teknolojiler ile inanılmaz bir web sitesi deneyimine hazır mısınız?

There is no form with title: "SEOWP: Free analysis request". Select a new form title if you rename it.