kiraliksepeti.com

Web siteniz üzerinden işlerinizi büyütmenize yardımcı olabiliriz.

kiraliksepeti kiralık daire ilanı vermek isteyen hem bireysel kullanıcılar hemde emlak uzmanları için tasarlanmış bir emlak yönetim sistemdir. Yönetilebilir panel ile ter türlü emlak (emlak, arsa, villa) girişi rahatlıkla yapılabilmektedir.

0.35% CTR

38% daha az CPA

178% ROI (Yatırım Getirisi)

İddalıyız

Müşterileri istediğiniz hedeflere yönlendirebilirsiniz.

Çözüm

Eğer sitenizi ziyaret eden kullanıcıları anlayabilirseniz onlara özgü yönlendirmeler yapabilirsiniz. Ayrıca müşteriye özel anlık kampanyalar sunabilirsiniz. Siteniz için geliştirilecek sadece bize özel yapay zeka algoritması ise ziyaret eden her müşteriye kendini özel hissettirecek reklam kampanyaları sunabilirsiniz. Web sitelerinin bu davranışı kullanıcılar üzerinde inanılma bir etki bırakacaktır. 

Sonuçlar

Uyguladığımız stratejiler ile gunlukkiralikevbul (kiraliksepeti.com) firması için CTR oranında 0.35% oranında bir artış elde edilmiştir.Emlak kiralam oranlarında yaklaşık olarak %38 artış sağlanmıştır. Geçmiş yıllara oranla reklam/kar dengesi üzerinde yaklaşık olarak %61 oranında maliyet düşürülmüş bunun yanında %178 oranında yatırım getirisi elde edilmiştir.

Yeni çalışmalarımızı takip edin

Diğer Çalışmalarımız

Tümünü Gör